Společná oslava narozenin Verunky a Ondry

Těsně před Štědrým dnem jsme uspořádali společnou oslavu narozenin Verunky a Ondráška. Důvodem byly hlavně dárky, které jsme chtěli při pobytu v Prostějově hned vyzkoušet a vuyžít. Po příjezdu do Čech jsme měli na přípravy jen jeden den, a tak jsem tentokrát nevymýšlela žádné složité dorty. Původně jsem chtěla upéct jen jeden, ale Raďa mě přemluvil na dva. Takže jeden byl s pařížskou šlehačkou a druhý byl sachr s meruňkovou marmeládou.
DSC_0192-nahled

Na oběd jsme tentokrát zamířili do ŠNYTu, a pak se přesunuli k našim na kafe a již zmíněné dorty. Oním hlavním dárkem byly kolečkové brusle, roztahovací na více velikostí a s možností vyměnit podvozek s kolečky za nože na lední bruslení. Vybrali jsme Tempish NEO-X Duo a jsme maximálně spokojení. Pro Verunku bílorůžové a Ondrovi černobílé. K tomu samozřejmě i sadu chráničů. Ondra byl nadšený také z batohu s raketou a Verunka byla spokojená s novým pyžamkem. Brusle jsme hned následující dny šli vyzkoušet na prostějovské náměstí, kde bylo v provozu umělé kluziště.

obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek

Martina | 23. 12. 2017 So 14.54 | Mišmaš | Tisk | 81x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reagujmejl mick007
:-) :-)

30. 1. 2018 Út 16.19

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Otáčí se Slunce kolem Země?
Odpověd: