X-mas run Lanaken

Před Vánoci jsme se v Lanakenu zúčastnili zábavného rodinného běhu, který byl specifický tím, že se běželo v kostýmech Santa Clause. Pravý Santa Claus, nebo spíš belgický Kerstman, se tu taky potuloval a dětem rozdával zdarma vstupenky na kolotoč. Verunka i Ondra byli rádi, že ho potkali, protože mu oba vymalovali obrázek a mohli mu ho osobně předat :-)
DSC_0224-nahled
Kostým jsme dostali v rámci startovného, takže jsme nemuseli dopředu nic extra shánět. Trasa měřila 1 km. Kdo chtěl, tak běžel, a kdo nechtěl běžet, tak si trasu jenom v pohodě prošel. Bylo možné ji absolvovat i několikrát po sobě :-) My jsme si ji dali dvakrát. Na trase se přelézali balíky se slámou, probíhalo pod umělým zasněžováním, ale nejlepší bylo místo, kde hrála kapela a naléval se zdarma jenever. Na výběr bylo několik druhů a já jsem chtěla všechny ochutnat :-) V cíli jsem pak měla nárok ještě na dva panáky + další dva za Raďu, který řídil, ale to už jsem nedala.
obrazek obrazek obrazek obrazek
Dětičky si vystály frontu na horkou čokoládu a poffertjes (malé palačinky) a byly taky spokojené. Ještě teda dvě jízdy na kolotoči a byly v sedmém nebi :-)
obrazek obrazek obrazek obrazek
Kerstmanů tu bylo opravdu dost. Jenever tekl plným proudem, hráli tu příjemní muzikanti, lidi se dobře bavili… Celá akce se, myslím, povedla.
obrazek obrazek
obrazek obrazek
Verča s Ondrou si doma zkoušeli naše kostýmy:
obrazek obrazek

Martina | 18. 12. 2016 Ne 22.44 | Mišmaš | Tisk | 219x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Otáčí se Slunce kolem Země?
Odpověd: