Lyžování na Annaberg

Hned po Štědrém dnu jsme vyrazili lyžovat. Chtěli jsme využít toho, že většina lidí se bude doma radovat z dárečků a sjezdovky budou poloprázdné. Vybrala jsem skiareál Annaberg, který se nachází 1 km za městem Andělská Hora u hlavní cesty mezi Bruntálem a Vrbnem pod Pradědem. Byli jsme tu poprvé.
IMG_20181225_114245-nahled
Je to menší areál se čtyřmi sjezdovkami a dětským hřištěm. Při naší návštěvě byla otevřená jen hlavní sjezdovka kolem kotvového vleku. Je dlouhá 650m s převýšením 120m a s označením červená, ale naše děti ji v pohodě zvládly (spíš modročervená). Koupili jsme si 4-hodinovou permanentku a v 10 hodin vyrazili na sjezdovku. Opravdu zde skoro nikdo nebyl, na parkovišti asi jen 10 aut a my jsme tak mohli jezdit bez front nahoru a dolů bez vyhýbání se dalším lyžařům. Ve 12 hodin jsem si udělala s dětmi pauzu a šli jsme si dát párek v rohlíku a horkou čokoládu. Raďa si užíval sám na sjezdovce.
obrazek obrazek
obrazek obrazek

Martina | 25. 12. 2018 Út 10.29 | Cestování, Česká republika, Mišmaš | Tisk | 105x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: