Běh na Praděd 2008

obrazek

Opět zdravím všechny běžce do vrchu a připomínám, že den běhu na Praděd se blíží :-). Pro ty z vás, kteří neví o co se jedná, zde je pár podrobností:

sobotu 11. října 2008 se koná 13. běh na Praděd.

Jde o běh dlouhý 9,6 km – M, Ž, J. Převýšení je zhruba 660 m. Start je z parkoviště Hvězda nad Karlovou Studánkou, okr. Bruntál a cíl je na Pradědu. Čas startu je stanoven na 13 hodin. Další informace lze najít na webu TJ Ligy 100 Olomouc, která je pořadatelem závodu.

Někdy na výšce mě a Koziho vyhecoval můj taťka, ať s ním běžíme na Praděd. Jeho výzvu jsme přijali a zúčastnili se závodu v běhu na Praděd. Bylo to super a moc se nám to líbilo. Od té doby se snažíme, každý rok na Praděd vyběhnout a pokořit sami sebe :-). Jediný rok, kdy jsme se nezúčastnili byl minulý, ale jinak je účast pravidelná a čím dál větší. Skoro všichni naši kamarádi si při zmínce o Pradědu určitě vzpomenou na to, jak potili krev při posledním prudkém stoupání na Pradědu :-). Letos bude účast asi největší, protože jsme se všichni domluvili na přespání na chalupě Veronika přimo pod Pradědem.

Cílem tohoto článku je udět tomuto závodu trochu reklamu, protože stojí opravdu za to. V našem případě nejde ani tak o výkony, jako o to doběhnout, v cíli si dát guláš s pivkem a poté večer pořádně zapařit.

Pokud se odhodláte, tak věřte, že nebudete litovat. Když je pěkné počasí, tak je z celého dne krásný zažitek. Být na čersvém vzduchu, trochu si zasportovat je prostě špica :-). Každý běží svým tempem, není neobvyklé, že někteří chvílemi jdou a není ostudou doběhnout/dojít mezi posledními. Jednou jsme dokonce závod i uzavírali a byla to dobrá sranda, protože k naší borkyni hned přiběhl jeden z pořadatelů a udělal s ní rozhovor :-). Takže ještě jednou, hlavním cílem je zúčastnit se :-). My chlapi se navíc rádi podíváme na pěkné holky v elasťákách.

Na výsledky naší bandy se můžete mrknout zde.

Pro vaši inspiraci přidávám pár fotek z minulých ročníků:

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Radim | 5. 9. 2008 Pá 07.41 | Cestování, Česká republika, Mišmaš | Tisk | 827x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
1 plus 1 jsou?
Odpověd: