Akce minulých dní

Tak mám pocit, že posledních pár týdnů pořád někde lítáme :-). Kromě víkendových akcí a nezbytných výletů do Olomouce, jsme navštívili pár akcí, které jsem chtěl tady zapsat. Jde mi hlavně o moji zapomnětlivou hlavu, protože plno akcí se každoročně opakuje, a tak mi tento článek bude berličkou do budoucna. Možná i vás něco zaujme a vyrazíte příští rok také.

Český pivní festival v Praze

Ještě v květnu jsme byli s bandou na této pivní akci. Druhů piv bylo hodně! Mě osobně lákala pivka z minipivovárků a v mnoha případech jsem byl překvapen jejich krkolomnými názvy. Co mě dostalo, byly obří stany. Naopak mě trochu zklamala nabídka pšeničných piv. Druhý den mě strašně bolela hlava, ale příští rok půjdem s Marťou znovu :-).

Pražské schody

Ve středu 27. května mě Marťa vytáhla na Pražské schody (součástí seriálu Kolo pro život). Musím říci, byla to bomba. Po skončení hlavního závodu jsme se přesunuli do naší oblíbené restaurace v DAPu, kde jsme měli objednaná kolena. A to bylo také husté :-). Někteří kloktali omastek z masa a někteří si nakládali játra do bechera.

Slavnosti svobody 89/09

Akci pořádal Polský institut v Praze a Marťa mě na ni vytáhla kvůli J. Nohavicovi, který tam přijel zabékat :-). Přišli jsme trochu dřív, a tak jsme stihli i polskou skupinu Lao Che – docela fajn. Počasí bylo skvělé a nálada taky.

Memoriál Josefa Odložila

Opět nápad mé ženušky. Po práci jsem vyrazil s kolegy na pivko abych neurazil a po páté jsem vyzvedl Marťu u Julisky. Akce se vydařila, bylo pěkné počasí a sportovci se docela činili. Bylo příjemné vidět, kolik lidí sportuje :-). Při pohledu na běžce a jejich časy jsem se už viděl, jak makám při přezkoušení a mé časy opovídají dvojnásobku jejich :-).

Ideální manžel

Marťa sehnala přes ČS poloviční vstupné do divadla ABC a po dlouhém výběru jsme se rozhodli pro komedii Ideální manžel. Já jsem byl s hrou náramně spokojen a dobře se pobavil. Navíc nyní můžu Martě odmlouvat a vymlouvat se – přece ze mě nechce ideálního manžela :-).

Radim | 10. 6. 2009 St 17.31 | Mišmaš | Tisk | 399x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: