Sraz z výšky v Deštném

Tento rok to bylo pět let poté, co jsme vystudovali vysokou školu, a tak bylo konečně na čase, abychom uspořádali nějaký sraz. Porůznu jsme se o někajé akci bavili s Pokim a Raďou, ale nic z toho nebylo. Teprve až po našem sportovním dnu v Deštném v Orlických horách, jsme si s Raďou řekli, že by to bylo ideální místo na pořádnou pařbu :-). Po mnoha mailech jsme se všichni shodli na termínu 20. až 22. listopadu.

rozhledna-na-velke-destne-nahled

Rozhledna na Velké Deštné

Do chalupy č. 2 v Deštném jsme se sjížděli celý páteční večer, někteří přijeli a také odjeli v sobotu. Chalupa byla opravdu ideální – tři patra pokojů a úplně dole ve sklepě společenská místnost s pincem. Nebudu popisovat běh událostí, protože to není moc publikovatelné :-), jen celý víkend shrnu.

Po celý víkend se docela kvalitně chlastalo, a kdyby nebylo mého nápadu s procházkou, tak by chlapci vylezli z chalupy až v neděli při předání. Koupili jsme dvě bečky (50l a 30l ze Svijan) a kromě toho jsme se nalévali různými pálenkami, což byl největší masakr. Na procházku jsme vyrazili v sobotu před polednem a šli jsme pořád na horu na nejvyšší vrchol Orlických hor Velkou Deštnou. Na vršku byla malá rozlhlednička, dál po cestě jsme zvládli jeden bufet a jídlo v Masarykově chatě. Za tento krásný výlet jsem schytal akorát nadávky – bylo to moc daleko, do kopce, hospody nikde, apod… :-). Celkově se sraz vydařil na výbornou, do Deštného jsme se sjeli až na Mika všichni. Za celý víkend jsme rozbili jen jednu pálku a asi tři půllitry :-).

Odkazy na mapy:

Radim | 20. 11. 2009 Pá 18.42 | Mišmaš | Tisk | 405x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Otáčí se Slunce kolem Země?
Odpověd: