Výlet na Rešovské vodopády

obrazek
obrazek

Ke konci dubna jsme strávili jeden pěkný víkend u našich na chalupě ve Stříbrných Horách. Bylo krásné počasí, a tak jsme naše vytáhli na procházku na Rešovské vodopády. Aby to nebylo pro Verču zas tak dlouhé, tak jsme se přiblížili do Skal, kde jsme nechali u potoka auto. Verča chvíli ťapala, chvíli řvala, chvíli koukala na kravičky a telátka a asi tak uprostřed cesty mi v krosničce usnula :-). Moc dlouho jí to bohužel nevydrželo, protože jak jsme se přiblížili k vodopádům, tak začalo přibývat lidí a lidi vždycky řvou :-(, a tak se prďola probudila.

Marťa udělala pár pěkných fotek, dokonce se jí podařily i fotky s dlouhým časem. V přístřešku nad vodopádem jsme Verču nakrmili a vyrazili dál po proudu Huntavy, která pramení za naší chalupou. Poté jsme se už jen vydrápali do Rešova k hospodě, kde jsme dali s taťkou dva škopky a nechali se Marťou odvést autem, pro které zaběhla do Skal :-). Bylo to příjemně strávené odpoledne, a ty dvě 15ti stupňová pivka nám dodala ještě uvolněnější náladu.

obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Radim | 21. 4. 2012 So 21.41 | Cestování, Česká republika | Tisk | 415x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
1 plus 1 jsou?
Odpověd: