Tour de Kids v Olomouci

obrazek Docela překvapivě jsem dostal od taťky odkaz na akci Tour de Kids, což je seriál cyklistických závodů pro děti. Koná se v různých městech po celé České republice a zrovna 29. června v sobotu se konal u nás v Olomouci. Martě se to také líbilo (i když závody začínaly v době, kdy Verča spí) a hned Verču zaregistrovala. Když jsme se dívali na výhry, tak jsme si říkali, že by ta naše Verča mohla něco vyhrát, protože na odrážedle jí to docela jde a určitě v její kategorii nebude tolik holčiček :-).

Závodu jsme upravili celý den – šli jsem dřív jíst, tak aby se Verča trochu vyspala a před druhou hodinou jsme vyrazili na závodiště u centra Semafor. Tam jsme už potkali Vendy s manželem, Lucinkou a Adámkem. Rozjížďka (cca 50 m) ve Verčiné kategorii TdK1 se jela jako poslední a pro Verču dopadla tragicky :-). Sice jsme ji oba s Marťou poučili, že má jet co nejrychleji start – cíl, ale ona musela po pár metrech všem začít ukazovat, jak jí cinká zvonek, potom si začala škrábat bebinko, no a nakonec se rozbrečela. Cílovou pásku jsme protli spolu – já v jedné ruce kolo a v druhé Verču :-(. Mezi rozjížďkou a finálovým kolem bylo tak půl hodiny, takže Verča hopsala na skákacím hradě, trénovala s Marťou jízdu, … Skutečný závod dopadl nakonec úplně jinak :-) – Verču doprovázela tentokrát Marťa a já jsem ji fandil a volal k sobě v cíli. Takže tentokrát druhou Verču a jedinou soupeřku porazila. Nakonec mám pocit, že vítězný žlutý dres od Kalase jsme pro Verču chtěli víc my než ona – byla víc než vyjukaná z toho mumraje a spíš než dres jí zajímalo, zda dostane nějaké kokino. Akce to byla super a všem ji doporučujeme. Děcka se vyblbla na kolech a vyřádila na doprovodných aktivitách – skákací hrad, malování, lego a různé soutěže.

obrazek obrazek

Radim | 29. 6. 2013 So 20.44 | Mišmaš | Tisk | 555x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reaguj Pipinka

No totok? Verunce moc gratulujeme! :-P

4. 7. 2013 Čt 23.21

[2]reagujmejlweb Tomáš

Díky za článek, přesně toto jsou akce a informace, o kterých chci psát na svém webu. Někdy žasnu, co vše se děje a dozvím se o tom vlastně náhodou.

6. 7. 2013 So 15.48

[3]reagujweb peto

musela to byť super akcia, škoda že aj na slovensku nieje niečo také

23. 7. 2013 Út 16.28

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
1 plus 1 jsou?
Odpověd: