Procházka na Velký Kosíř

na-kosiri-nahled Ondráš už je docela velký kluk a ještě nebyl na „hanáckém“ Mont Blancu, takže nastal konečně čas jej na tuto moravskou velehoru dopravit. Verču jsme odvezli babičce do Prostějova a ve volné chvíli jsme vzali našeho macíka na výlet. Dojeli jsme opět do Slatinek, kde jsme nechali auto u obchodu a kočárkem jsme vyrazili nahoru po asfaltce až na Kosíř. Cesta byla ze začátku hodně do kopce, ale později se to zlepšilo. Na Kosíři nás čekala napůl rozestavěná rozhledna a čokoládové věnečky jako vrcholová prémie. Mácánkovi už se nechtělo ležet v kočárku, a tak začal mrčet a Marťa ho musela vzít do manduky. To mi poskytlo příležitost to vzít zkratkou lesem :-). Dolů k autu jsme přišli tak akorát než začalo pršet. Procházka se vydařila, trochu jsme se provětrali a odpočali od Veróša :-).

Radim | 6. 6. 2013 Čt 21.38 | Cestování, Česká republika | Tisk | 734x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reagujmejlweb Tom

A nevíš, kdy bude dostavěna ta rozhledna na Kosíř? Mám dojem, že to mělo být na začátku léta. A nějaké občerstvení nahoře je?:) díky..ještě jsme tam nebyli, musíme zajít:-)

8. 6. 2013 So 23.37

[2]reaguj Radim

[1] Tom: Ahoj, ten termín otevření by mě taky zajímal – díval jsem se na stránky uvedené v textu, ale nic jsem tam nenašel. Jakmile se něco dozvím, tak to sem dopíšu. R.

11. 6. 2013 Út 21.08

[3]reaguj martiniki

[2] Radim: já jsem na stránkách hasičů ze Slatinek našla slavnostní otevření na 22.6.

11. 6. 2013 Út 21.49

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
1 plus 1 jsou?
Odpověd: