Zimní běh přes Kosíř

Velmi očekávaným závodem byl zimní běh přes Kosíř. Vzhledem k tomu, že letošní zima je velmi mírná a sněhu je i na horách velmi málo, tak byli organizátoři na registraci přímo zavaleni náporem závodníků a museli řešit nedostatek startovních čísel. Na desetikilometrovou trať pro juniory a dospělé závodníky vyběhlo rekordních 266 účastníků. K tomu na dětských bězích se přidalo dalších 60 malých závodníků.
pozovani-pred-startem-nahled
Verunka běžela v katergorii „Předškoláci“ asi 50m v lázeňském parku. Kategorie byla pro velký zájem rozdělena na holky a kluky a Verča doběhla jako 7. z 11 holčiček. Čas se neměřil. Dostala 2 lízátka a jednu super dlouhou tužku. veru-start-1-nahled

Čekání na tatínka jsme si krátili ochutnáváním klobásek s chlebem, slivovicí a teplým čajem. Ondrášek zase celou dobu spinkal v kočárku. Děda tentokrát neběžel, neměl natrénováno.

Raďa běžel v kategorii „Muži A“. Doběhl za čas 48:52, v kategorii 45., celkově 81. Trať si pochvaloval, ani prý moc bláta nebylo:-) v-cili-nahled

Na vyhlášení výsledků a tombolu jsme nečekali, Ondra už byl vzhůru a navíc jsme měli všichni velký hlad. V lázeňské restauraci měli jen smažák z mražáku, a tak jsme se raději rozhodli vyzkoušet restauraci Neptun v Lutíně. Prostředí bylo pěkné, ale jídlo průměrné.