Silvestrovský běh - Moravická desítka

Na poslední den roku 2013 si Raďa naplánoval účast na Silvestrovském běhu v Dolní Moravici. Bohužel však nakonec musel jet do práce, a tak naši rodinnou čest zachránila svým startem Verunka a taky děda Jirka. Fotografie0316-nahled

Verunka startovala v kategorii „Děti do 6-ti let“. Uběhla 200m v čase 4:29 a obsadila tak krásné 8. místo z 10 zúčastněných. Běžela asi půlku trasy, pak jsme spolu chvíli ťapkali a do cíle zase běžela. Před ní doběhly starší (5 leté) děti. Vítězný běžec měl čas 2:13. Jen ji mrzelo, že nedostala žádný diplom a ani malou odměnu za účast. Děda jí to pak na chalupě vynahradil a diplom jí namaloval.

Fotografie0313-nahled Fotografie0314-nahled

Děda Jirka startoval v kategorii „Muži nad 50 let“. Čekalo ho 10600 m. Uběhl to za 1:13:42 a obsadil tak 6. místo ze 6 z jeho kategorie. Super.

Celkem se tohoto běhu zúčastnilo 107 nadšených běžců.