Procházka na Sint-Pietersberg

Tento výlet jsme nijak neplánovali. Prostě jsme jednou v pátek odpoledne po práci nasedli do auta a jeli pár kilometrů do vesničky Kanne. Auto jsme nechali u kostela a vydali se na procházku do lesa. Chtěli jsme vyjít na nejvyšší bod, ale vůbec jsme neměli představu kudy. Sice jsme cestou viděli nějaké červené značky, ale kdo ví, kam vedly :-)
DSC_0271-nahled
Verunka s Ondrou ťapkali po svých. Honili se po lesních cestičkách, přeskakovali kořeny, skákali z velkých šutrů apod. Slunce už ale začalo pomalu zapadat.
DSC_0238-nahled DSC_0244-nahled DSC_0259-nahled
Ondráška jsme tedy dali do krosny a nasadili trošku ostřejší tempo. Čekal nás docela prudký výstup nahoru zakončený několika dřevěnými schody. Verunka trošku kňourala, že už ji bolí nožičky, ale vždycky jsme to nějak zamluvili a zvládla to celé sama. Na vrcholu byl nějaký monument ze šutrů, ale výhled už zakrývaly vzrostlé stromy.
DSC_0260-nahled
Vyfotili jsme si zde informační ceduli s mapou a zjistili, že odsud vede stezka k dalším výhledům a k pevnosti St. Pieters.
20141121_170354-nahled
No aspoň máme tip na další procházky. Cestu zpět do Kanne jsme zvolili jinou, kratší. Veru i Ondra nadšeně běželi dolů z kopce, Ondřej pořád zakopával o skryté kameny pod listím a padal. To pro něj byla největší sranda. Nevzali jsme si žádnou baterku, a tak jsem byla ráda, že jsme v pořádku dorazili k autu. Odkaz na webové stránky např. zde a zde.

Martina | 21. 11. 2014 Pá 14.03 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 413x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: