Labyrint Drielandenpunt

Drielandenpunt je místo kousek nad Aachenem, kde se stýkají hranice tří okolních států – Belgie, Nizozemí a Německa. My jsme „trojbod“ prozkoumali během předchozího výletu – Drielandenpunt, ale tentokrát jsme sem vzali rodiče, kteří za námi přijeli na dovolenou. Hlavním cílem byl tentokrát labyrint, a poté návštěva přilehlého Aachenu.

DSC_0261-nahled

Drielandenpunt Labyrint

Musím říct, že labyrint neměl chybu a doporučuji jej každému, kdo se v dané oblasti naskytne – je to fakt sranda. Osobně jsem to bludiště trochu podcenil, i když mi kolegové říkali, že tam bloudili tři hodiny. Říkal jsem si, že to tak hrozné nemůže být a že to určitě zvládneme za chvíli. Pravdou však bylo, že jsme v bludišti strávili cca dvě hodiny a jen já jsem došel do cíle :-). Ostatní to obešli a dostali se do středu odchodovou cestou :-(. Bludiště je tvořeno stěnami z živého plotu a třemi mosty.

DSC_0265-nahled

Cílem je dostat se do středu bludiště, kde je altánek s věžičkou a jednoduchý východ ven. V bludišti bylo plno zajímavých věcí jako sochy, magická zrcadla a různé hrátky pro děti. Na mnoha místech bludiště jsou průchozí vodotrysky, které mají čidla reagující na pohyb. Pro nás to byla sranda, sem tam nás to lízlo, ale Verča z toho měla opět hrůzu a labyrint si vůbec neužila. Marťa měla v plánu sem dát mapku labyrintu, ale já to nechám na vás a jen vám poradím, že je potřeba projít přes všechny tři mostky :-). Srandou je, že kolem správné odbočky k třetímu mostu jsme párkrát prošli, ale nikdy jsme si jí nevšimli.

obrazek obrazek obrazek obrazek

Více fotek najdete v galerii zde.

Radim | 23. 5. 2015 So 20.49 | Cestování, Belgie a NL, Německo | Tisk | 525x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
1 plus 1 jsou?
Odpověd: