Oslava Verunčiných pátých narozenin

Generálkou na Vánoce u nás vždy bývá oslava Verunčiných narozenin. Když se ta naše princezna narodila 21.12., tak se není čemu divit. Aspoň si v předvánočním shonu všichni trošku odpočinou a nechají se od nás pohostit. Nemusíme péct cukroví, a tak se alespoň vždy můžu „vyřádit“ na dortu. Tentokrát jsem měla vymyšlený dort se zimním motivem, který by trošku připomínal pohádku Frozen.
uvod-DSCN1918-nahled
Na oběd jsme tradičně zamířili do Koliby. Jídlo a pivo mají výborné, k tomu příjemné prostředí i obsluha, prostě to tu máme rádi.
obrazek obrazek
Zpátky doma jsme pak Verunce všichni postupně poblahopřáli. Od nás dostala suprové kolo v růžové barvě, kterou si sama vybrala. Cyklosedačku jsme předali Jožinkovi a Verunku už odteď čekají jen cyklovyjížďky s vlasním pohonem :-)
obrazek obrazek
Ad dort: Studovala jsem na internetu různé obrázky, ale nechtělo se mi kupovat figurky Anny a Elzy a ani použít obrázek z jedlého papíru. Nakonec jsem se rozhodla pro potahovací hmotu v bílé a světle modré barvě a k tomu přikoupila pístová vykrajovátka vloček ve třech velikostech. Byla to docela fuška, ale výsledek stál, myslím, za to.
obrazek obrazek obrazek

Martina | 20. 12. 2015 Ne 21.45 | Mišmaš | Tisk | 492x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: