Schutterspark a farma v Brunssumu

V sobotu před Velikonocemi jsme vyrazili do Brunssumu. Chtěla jsem zde prozkoumat park, kolem kterého jsme již několikrát jeli. Víme jen, že se tu nachází Stezka bosou nohou, kterou si však necháváme na pěknější a teplejší počasí. Tentokrát jsem pro nás naplánovala stezku Parelpad.
DSC_0248-nahled
Hned kousek od parkoviště jsme však uviděli farmu se zvířátky, takže bylo jasné, kam zamíříme jako první. Platilo se zde symbolické vstupné, myslím, že 1,50 euro. Ondru nejvíc zaujala dřevěná koza, kterou si mohl „podojit“ :-). Verunka obdivovala krásného páva a pak si oba dva půjčili šlapací traktůrky. Farmu jsme rychle prošli a pak asi půl hodiny strávili na dětském hřišti.
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Na mapě Schuttersparku jsme stezku Parelpad vyznačenou neviděli, a tak jsme si zvolili vlastní trasu. Nejprve kolem rybníčku k restauraci, chvíli po asfaltce, pak podél břehu Červeného potoka, po dřevěných mostcích a lesní cestou zpět k rybníčku a parkovišti. Celkem asi 3 km.

obrazek obrazek
Doma na internetu jsem pak našla pdf s popisem a mapou Parelpad.
V Schuttersparku se nachází i větší placené dětské hřiště, které se však otvíralo až 16.4.

Martina | 26. 3. 2016 So 21.56 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 353x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: