Domaine de Chevetogne

Domaine de Chevetogne je ideálním místem pro rodinné výlety s dětmi. Můžete zde vyrazit na procházku lesem nebo zahradami, zasportovat si (tenis, volejbal, basketbal, fotbal), projet se v kánoi po rybníčku, zahrát si minigolf, povozit se v turistickém vláčku nebo si zablbnout na některém z několika tématicky zaměřených dětských hřišť. Děti si zde opravdu užijí mnoho zábavy.
DSC_0321-nahled
Návštěvu Chevetogne jsem plánovala již delší dobu, ale čekala jsem na pravé letní počasí. Z letáčku mě totiž zaujalo hřiště, na kterém si děti hrají s vodou a bylo mi jasné, že Verča s Ondrou tuto zábavu nebudou chtít vynechat. Dočkali jsme se na konci srpna, kdy rtuť teploměru vyšplhala na 32 stupňů. Auto jsme nechali na parkovišti u bazénu, ale později jsme zjistili, že se dalo zaparkovat i dole u rybníčků. Asi nemá smysl víc se rozepisovat, fotky mluví za vše :-) Moc se nám tu líbilo. Nestihli jsme projít úplně všechny zajímavosti, ale aspoň máme důvod se sem někdy příště vrátit. Výlet jsme zakončili zmrzlinou a děti se už těšily domů, že si ještě zařádí v bazénu na zahradě.
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Martina | 27. 8. 2016 So 22.31 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 199x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: