Rozhledna Chocholík Drnovice

Během naší „dovolené“ v Čechách jsme chtěli jet někam na výlet vlakem, na rozhlednu a do Otaslavic za strécem a tetou. Takže jsme vymysleli následující výlet, kdy jsme umně skloubili všechny požadavky :-).
20160720_113922_HDR-nahled
Ráno jsme se s Marťou rozdělili – já jsem jel vlakem s dětmi z Prostějova do Vyškova a Marťa jela autem. Ve Vyškově nás nabrala a přesunuli jsme se kousek do Drnovic, kde jsme nechali auto. Kousek nad vesnicí se tyčí velká železná rozhledna, která mě vzhledem moc nenadchla, ale nic lepšího jsme v okolí nenašli a alespoň výhled poskytuje pěkný.
obrazek
obrazek
obrazek
Další cíl jsme si stanovili v Lulči na koupališti, ale nakonec jsme skončili pouze v Pístovicích u rybníka, kam jsme došli po žluté značce. Děti procházka nějak moc nebavila, protože nejdříve jsme se proplétali kopřivami a křáky z rozhledny na hlavní silnici (šli jsme zkratkou:-), a poté je trápily ostré šlahouny ostružin a vysoká tráva. Trochu jsme se zabavili stavěním šipek z větví a klacíků, takže až tam půjdete, tak určitě nezabloudíte :-). U rybníka jsme byli překvapeni třemi restauracemi. V prostřední jsme se uvelebili a dali pivko, křupky a zmrzku. Trochu jsme nechali děti vyblbnout na přilehlém hřišti a kolem třetí jsme v Pístovících nasedli na autobus do Drnovic.
obrazek obrazek
Na závěr jsme se stavili v Otaslavicích, kde proběhl klasický trojboj pivo, slivovice a jídlo. Děkujeme :-).

Radim | 20. 7. 2016 St 23.24 | Cestování, Česká republika | Tisk | 229x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reagujmejlweb Lucie

Taky se tam chystáme s rodinou, moc pěkné fotky:-)

6. 3. 2017 Po 19.31

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
1 plus 1 jsou?
Odpověd: