Verčin sportovní den v Riemstu

Čas od času je potřeba se pochlubit běžeckými úspěchy naší rodiny :-). Tentokrát bodovala naše Verunka, která na sportovním dnu v Riemstu vybojovala druhé místo ve veldloopu – tj. běhu kolem fotbalového hřiště :-) Přijela jsem jí fandit a byla u toho.
14492356_449661575204078_85093174978867829_n-nahled
Na start se postavilo přes padesát holek z 1. tříd ZŠ spadajících pod Riemst. Půl kolečka se běželo společně pohodovým tempem za učiteli tělocviku. Pak následoval povel Go! a holky začly sprintovat do cíle. Naší Verči chvíli trvalo, než zareagovala. Holky jí utekly tak o 20 metrů, ale naše šikulka je doběhla a prodrala se na druhou příčku. Měla radost a byla na sebe moc pyšná. Děti ze třídy za ní chodily a obdivovaly ji. Paní učitelka ji samozřejmě taky pochválila a dovolila jí, aby si druhý den vzala medajli do školy.
obrazek obrazek
obrazek obrazek
Sportovní den je pokračoval dalšími disciplínami, už ale nebodovanými. Konaly se většinou už vevnitř v tělocvičně (různé opičí dráhy, hry s míčem, skákací hrad apod.)
Ještě jsem si vzpomněla na jeden závod, který se konal asi týden předem v Herderenu. Tam Verča doběhla těsně čtvrtá, takže taky úspěch. Dostala flašku na pití, tak ji to tolik nemrzelo. Už jsme ji naučili, že není potřeba zvítězit, ale zúčastnit se :-)
obrazek

Martina | 4. 10. 2016 Út 22.40 | Mišmaš | Tisk | 237x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: