Silvestrovský běh v Moravském Berouně

Děda Jirka nás na Silvestra nalákal na běžecké závody v Moravském Berouně. Nikdy jsme tam nebyli, tak proč to nezkusit. Součástí byly i závody dětí, což je vždycky pro Verču s Ondrou super rozptýlení. Odrazovala nás akorát brzká registrace, ale zvládli jsme to :-)
IMG_20171231_092456-nahled
Děti se postavily na start v 9:30. Běžely 1 km. Kluci i holky dohromady. V cíli dostaly teplý čaj a pak v tělocvičně igelitku se sladkostmi, plyšáčkem nebo hračkou a pomeranč.
obrazek obrazek obrazek
Dospěláci vybíhali v 10:00. Já jsem běžela 5 km a Raďa s dědou 10 km. Na silnici byl uježděný sníh a na tom břečka, takže jsme si museli dávat docela pozor. No aspoň mi všichni hned tak neutekli :-) Do točky na 2,5 km jsme běžela s dědou Jirkou, ale zpátky se mi už teda moc běžet nechtělo. Stálo mě to hodně přemáhání, neměla jsem nic natrénováno a nakonec to bylo za čas 00:32:43. Raďa doběhl svoji desítku za 00:46:48 a děda za 1:08:34. S dětmi v cíli čekala teta Lenka, řádili ve sněhu, a pak nám fandili na cílové rovince.
obrazek obrazek obrazek
Všichni jsme se pak přesunuli do tělocvičny, kde nejprve probíhalo vyhlašování výsledků dětských kategorií. Líbilo se mi, že na bednu nebyli pozváni jen tři první, ale všechny zúčastněné děti. Ti na bedně dostali větší poháry a ti dole buď menší poháry nebo nějakou věcnou cenu. Naše Verča dostala termosku (byla z ní nadšená), Ondra plyšáka (vůbec ho nechtěl) a Kuba dostal malý pohár. Pak se losovala tombola, byla bohatá a ceny vyšly skoro na každého :-) Já jsem vyhrála sadu od AVON (pěnu do koupele a peeling), Raďa malou kapesní kalkulačku (tu mu hned zabavila Verunka) a taštičku a děda Jirka dostal půllitr a spinnera (toho dal Ondrovi). Na vyhlašování dospěláků jsme už nečekali a jeli na oběd za babičkou a nemocnou Kájou.
obrazek obrazek
obrazek obrazek

Martina | 31. 12. 2017 Ne 15.04 | Mišmaš | Tisk | 198x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reagujmejl mick007
:-) :-)

30. 1. 2018 Út 16.15

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Otáčí se Slunce kolem Země?
Odpověd: