Běh na Kosíř

Ještě před odjezdem zpět do Belgie jsme si naplánovali výběh na Kosíř neboli Zimní běh přes Kosíř 2018 pořádaný TJ Ligou 100 Olomouc.
IMG_20180106_104145-nahled

Počasí nebylo vůbec zimní, a tak jsem počítal se spoustou závodníků a bahna obzvláště v údolí Slatinky. Start byl u hřbitova ve Slatinicích kousek za sokolovnou. Tato změna nejspíš vyplynula z nepořádku vytvořeném v budově lázní Slatinice (původní místo registrace) po doběhu v minulých blátivých ročnících. Myslím, že tato změna nebyla na škodu, jen by organizátoři mohli příště pohlídat zákaz parkování na cestě hned za startem.

Závod mi přišel po Vánocích nějak těžký (nebo jsem byl asi těžký já) a samozřejmě nechutně blátivý a klouzavý. Zpětně však musím říci, že jsme si to užili :-). Dospěláci (já a taťka) vyběhli v 11 hodin a po chvíli kličkování mezi auty na cestě od hřbitova jsme zapadli do údolí Slatinského potoka a začalo bahníčko a obvyklá trasa nahoru a dolů.
obrazek obrazek
Děti běžely chvíli po našem výběhu. Verča i Ondra se zařadili mezi školáky a dali si 200 m.
obrazek obrazek

Naše časy:

  • Radim – 0:53:15, 61.místo v kategorii A
  • děda Jirka – 1:20:44, 16. místo v kategorii D
obrazek obrazek obrazek
Po doběhu jsme venku na lavičkách dali teplý čaj a polévku (gulášovka a česnečka). Na vyhlášení vítězů a tombolu jsme tentokrát ani nečekali. Předali jsme děti babičce a dědovi na zbytek víkendu a vyrazili jsme domů do Prostějova.

Radim | 6. 1. 2018 So 15.07 | Mišmaš | Tisk | 257x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reagujmejl mick007
:-)

30. 1. 2018 Út 16.14

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
1 plus 1 jsou?
Odpověd: