Sea life Scheveningen

Ondrovo želvičkové pobláznění pokračuje a já jsem na víkend vymyslela návštěvu podmořského světa Sea Life v Scheveningenu. Děti byly tímto nápadem nadšené. Vstupenky jsem koupila s 50% slevou přes Eurosparen a mohli jsme vyrazit.
IMG_20200118_153552-nahled
Na pláž jsme od nás dojeli tramvají. Původně jsem se chtěla ještě trošku projít po okolí, ale strašně foukalo, a tak jsme hned zalezli do Sea Life. Říkala jsem si totiž, že to budeme mít určitě za hodinku projité. Nakonec jsme zde strávili celé dvě hodiny. Hodinku jsme si prohlíželi aquária, pak jsme pár minut pozorovali komentované krmení tučňáků a nakonec jsme se vrátili dovnitř vymalovat si svoji rybku a vypustit ji do virtuálního aquária (naskenovali jsme ji a ona se pak objevila na obří obrazovce a plavala si tam s ostatními vymalovanými rybičkami).
Viděli jsme spoustu zajímavých mořských tvorů. Mě se nejvíc líbila část s medůzami (které se jakoby točily v pračce), Ondru ohromil tunel, kde nám nad hlavami plavali ryby, žralok i želva, a Verča byla nadšená z mořských koníků, když zjistila, že madé koníky rodí tatínci a ne maminky :-)
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Martina | 18. 1. 2020 So 15.16 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 131x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: