VR zone Zoetermeer a farma Geertje

Za loajalitu ke sportovnímu centru, kam Marťa chodí cvičit, během prvního lockdownu jsme dostali pár volňásků do Jump One centra v Zoetermeeru. Minulý víkend jsme se tam byli vyřádit na trampolínách a tento víkend Marťa zarezervovala jejich Virtual Reality. Mají tam VR-zone poskytovanou VR-zone.nl. Vybrali jsme si hru Temple Quest napodobující dobrodružství Indiana Jones – sbírali jsme diamanty, procházeli různé chrámy či bludiště a čelili různým „nebezpečím“.

VR-zone hra byla jen na půl hodiny, a tak jsme se šli ještě projít kolem Zoetermeerse plas k naší oblíbené kozí farmě Boerderij 't Gertje.

20201212_131622-nahled

VR Zone

Zoetermeer je od našeho domku ve Voorburgu zhruba 10 minut cesty, takže jsme tam byli cobydup. Když jsme vybírali hru, kterou ve VR zahrajeme, tak jsme se rovnou shodli na Temple Quest, protože ostatní byly různé střílečky či zombie hry.

Dostali jsme vestu s batohem na zádech a VR brýle. Ve hře jsme byli robotům podobní panáčci a každý měl svoji barvu. Procházeli jsme různé chrámy, bludiště, balancovali na vysokých římsách, jako v reálu, a sbírali diamanty. Celé se to reálně odehrávalo v ringu jako pro box, ale o trochu větším, a hra trvala půl hodiny. Technika nebyla stoprocentní, a tak se stalo párkrát, že někomu došly baterky, či např. já bouchl Ondru a nějak mu zablokoval brýle :-). Kluk, který nám to spustil, nám udělal pár fotek a videí, a tak jsme se později mohli mrknout, co jsme tam prováděli. Mě se nejvíce líbila část, kdy jsme byli navigováni (já a Verča) a sami navigovali Marťu a Ondru přes bludiště.

Hru jsme si vybrali v angličtině a měli jsme poslouchat instrukce, které nás seznamovaly s dalšími kroky a úkoly. Samozřejmě to byla moje chyba, když jsme něco nepochytili :-). Na moji obhajobu musím říci, že je těžké se na něco soustředit, když se všichni na něco ptají, nejlépe v tom okamžiku, když je potřeba něčemu opravdu naslouchat.

No, musím říci, že jsme si to užili. Někdy příště to snad bude ještě lepší :-). Jako „side note“ musím zmínit, že mě z přilby docela bolela hlava. Přišlo mi, že ji mám nasazenou dobře, ale asi byla víc natěsno, než bylo zdrávo :-(.

Boerderij 't Gertje

Vzhledem k tomu, že bylo docela brzo, tak jsme popojeli autem na parkoviště na levé spodní straně Zoetermeerse plas a pěšky se vydali ke kozí farmě. Já jsem doufal, že si v tamním obchůdku koupíme nějakou mlsku, ale nic jsme si nevybrali. Koukli jsme na kozy a další zvířata a vydali se stejnou cestou zpět.

20201212_143823-nahled

Radim | 12. 12. 2020 So 14.01 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 41x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: