Kerstballentocht Delft

Na první svátek vánoční jsme se vydali do Delftského lesoparku Delftse Hout pátrat po vánočních ozdobách – Kerstballentocht. Jde o procházku, při které hledáte vysoko ve stromech papírové vánoční ozdoby, které vám ukazují cestu a také dávají možnosti odpovědí na otázky z archu, který si můžete předem vytisknout doma nebo vyzvednout v dřevěné schránce u vchodu do centra udržitelnosti De Papaver. Účast je zdarma a otázek celkem 30. Písmeno u správné odpovědi si zapíšete do speciální tabulky s čísly a na konci vám z těchto písmen vznikne začátek věty, kterou pak můžete sami originálně doplnit a zařadit se do losování o ceny.

obrazek obrazek

Vyrazili jsme kolem 14. hodiny. Na nebi se neustále honily mraky a radar ukazoval několik blížících se přeháněk. I když jsme věřili, že se nám vyhnou, tak nakonec nás dvě delší spršky neminuly. Za to jsme viděli pak dvě překrásné duhy.

Otázky nebyly nejlehčí, ale to bylo dobře, protože jsme se i něco nového naučili (navíc v holandštině).

Verča trasovala procházku svými novými hodinkami a prý to bylo 4km. Takže tak akorát na odpolední provětrání se.

Při odjezdu z parkoviště jsme potkali kamarády Čechy, tak jsme ještě prohodili pár slov o včerejší nadílce a pak už jeli domů.

obrazek obrazek obrazek

Odkazy na mapy:

Martina | 25. 12. 2020 Pá 19.10 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 38x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reagujmejl Michal
:-)

18. 1. 2021 Po 13.56

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
1 plus 1 jsou?
Odpověd: