USA

Od začátku března až skoro do konce prosince jsem se dostal na stáž do Ameriky. Ze začátku jsem byl na zdokonalovacím kurzu angličtiny v Texasu, a po přibližně dvou měsících jsem se přesunul do Georgie na hlavní kurz.

Během pracovních dnů jsem byl pořád ve škole, ale během víkendů jsem se snažil kouknout kde se dalo. V první části jsem to měl ulehčené, protože organizátor kurzu pořádal každý víkend výlety po okolí San Antonia. V druhé to bylo trochu jiné, koupil jsem auto a později za mnou přijela Marťa, takže jsme pak víkendy trávili spolu na cestách. Snažili jsme se toho projet co nejvíce, ale později už to nešlo a některé víkendy jsme zůstávali doma a odpočívali. Mezi hlavní místa, kam jsem se chtěl jet podívat byl New York, Washington, Niagara Falls, Florida, Charleston, Savannah, Grand Canyon, apod. Skoro vše jsme nakonec stihli, ale přesto nám toho spoustu zbylo na „nějakou další Ameriku“, např. Niagara Falls, národní parky jako Yellowstone, Yosemite, San Franciso a další. Moc se mi líbil styl cestování v karavanu, který umožňuje projet vše možné v pohodlí „domova“ :-) a zázemí různých „RV Parků“, kterých je v Americe jak naseto. Takže příští Ameriko, nazdar :-).

Rádi cestujeme, a proto často sháníme různé informace o cílech naších cest. Vždy jsme rádi, když najdeme články lidí, kteří píšou své zážitky z cest – prostě své cestopisy v elektronické podobě se spoustou zajímavých informací a užitečných odkazů. Z těchto důvodů jsme i my začali psát tento blog, který slouží zejména jako náš turistický denník a pak i pro Vás, kteří třeba hledáte kam vyrazit na cesty stejně jako my. V následujících textech jsou popsány místa, kde jsem v Americe všude byl. Ze začátku jsem si nedělal žádné zápisky, a tak jsem teď něco dopisoval s tím, že hlavní informací jsou fotky. Další texty z Georgie jsou podrobnější, protože přijela Marťa a pomáhala mi je psát. Navíc jsem měl už v té době vytvořen tento web a bavilo nás jej plnit :-).

Zde jsou všechny texty o Americe.

Radim | 7. 3. 2007 St 11.56 | Cestování, USA | Tisk | 499x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reagujmejlweb PAvel

Zdravím, zeptám se rovnou, proč uvažovali jste, že byste zůstali v USA?

14. 12. 2016 St 13.01

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Otáčí se Slunce kolem Země?
Odpověd: