Polední procházka na pivo

Je krásné počasí, a tak se po umytí kol ze včerejšího cyklo-výletu vydáváme na pivo do nedalekého Žďárského Potoku.

Počasí je doslova jarní, sníh je už jen v místech, kam byl nafoukán, pole jsou blátivá, slunko hřeje a ptáčci zpívají. Na Vyhlídku jdeme přes pole. Trochu funíme do toho mírného kopce :-), ale jinak super. Kecáme o všem možném, bohužel i o práci a vzpomínáme na předchozí zimy, kdy jsme v těchto místech běžkovali.

vyhlidka_resizevyhlidka_resize

Z Vyhlídky jsme za chvíli pod Výhledy, a pak už jen dolů po cestě k hlavní silnici, na které je staronový hostinec. Dali jsme zabijačkovou polévku a to plánované pivko. Vraceli jsme se přes Starou Ves, Janovice až na chalupu ve Stříbrných horách. Měli jsme radost z pěkného počasí a já se ještě pořád rozplýval z včerejšího cyklo-výletu a už přemýšlel nad dalšími trasami.. Doma nás čekala slepičí polévka a kynuté knedle s borůvkami – moc mňam. Nejméně rok jsem tuto dobrotu neměl. V Americe jsme sice knedle zkoušeli, ale ne sladké a navíc se ani nepovedly. Počasí tento víkend fakt vyšlo – po celou dobu svítilo sluníčko, sem tam mrak a trochu i foukalo. Teploty se pohybovaly kolem pěti až sedmi stupňů. Prostě JARO už je tu :-).

Odkazy na mapy:

Radim | 24. 2. 2008 Ne 20.59 | Cestování, Česká republika | Tisk | 598x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reagujmejl Michal Volčko

taky jsme byli v Jeseníkách, jen kousek od Vás v Karlově- na sjezdovkách- zkoušel jsem lyžování na boulích a ve sněhové kaši. Ale vy jste tam byli v sobotu na kolech. M.

27. 2. 2008 St 18.52

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
1 plus 1 jsou?
Odpověd: