Mlýn De Vlieger

Nedělní odpoledne jsme strávili pohodovou procházkou po Voorburgu, specificky k větrnému mlýnu De Vlieger. Mlýn máme kousek za barákem, sem tam kolem něj chodíme, ale ještě jsme se nikdy nepodívali dovnitř. Tentokrát jsme věděli, že je mlýn otevřený (byla tam a v přilehlé městské farmě Essesteijn nějaká akce), a tak jsme se rozhodli podívat se konečně dovnitř.

20220424_155320-nahled

Po chvíli čekání v malé frontě poskládané z dalších rodin s dětmi, jsme se dostali na řadu a dostali se na prohlídku mlýnu. Jeden z ochotníků si nás tam vzal do parády :-) a prošli jsme s ním všechny tři patra. Mě osobně se nejvíce líbily různé modely mlýnů, které byly vystaveny v prostředním patře. Za mě byla prohlídka super, takže opět doporučuji :-).

20220424_143651-nahled 20220424_150717-nahled

Poté jsme na chvíli zašli podívat se, co mají nového na farmě. Zrovna tam měli ukázku stříhání ovcí, tak jsme chvíli zůstali a koukali na zajímavé představení. Na opačné straně areálu jsme se ještě šli mrknout na chov včel a vyrazili na pohodu domů.

Radim | 24. 4. 2022 Ne 14.21 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 6x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
1 plus 1 jsou?
Odpověd: