Pastviny 2010 - 1.den – příjezd do kempu

Na letošní léto jsme si spolu s Pipinama naplánovali dovolenou na Pastvinské přehradě. chatka-nahledIva vybrala kemp ATC Žamberk, kde jsme byli ubytovaní v chatce pro 5–6 lidí. Asi měla nějaké tušení, protože se k nám nakonec přidali i Miška s Jiříkem, kterým Alpina zrušila cyklodovolenou v Rumunsku. Chatka byla docela prostorná a měla 2 patra – dole byla kuchyňka vybavená tekoucí teplou a studenou vodou, ledničkou, dvojvařičem, dřezem a umyvadlem, dále obývací místnost se dvěma postelemi a stolem se židlemi, ve vrchním patře byly akorát čtyři postele a nějaké peřináče.

Odjezdové počasí nebylo zrovna ideální, pršelo, bouřilo, takže se nikam nespěchalo a z Olomouce jsme vyjížděli až kolem 12. hodiny. Trošku hlavolam bylo naskládat se do auta se všemi věcmi, ale zvládlo se to. Všichni jsme tahali kola a my k tomu ještě nafukovací loď a pádla. Cesta byla trošku komplikovanější. Řidiči si zapomněli říct, že se Jiřík v Mohelnici bude odpojovat, takže vznikla menší nervozita dále stupňovaná i horší spoluprací ze strany navigátora a pár nepochopenými a nepovedenými vtipy:-) Do kempu jsme dorazili kolem 14. hodiny, vybalili se a čekali na Jiříka s Miškou, protože jsme si k nim do auta neprozřetelně dali naše zásoby jídla. Poté jsme vyrazili na prohlídku okolí a do hospody U Mostu. Bylo tam docela živo – dnes se totiž konala akce Tour de Beer a tato hospůdka byla asi 10. v pořadí, kde si účastníci museli dát pivko :-) Pak jsme zašli ještě obhlédnout kemp Petrův palouk a do kempu jsme přišli až ve 22 hodin.

Fotky z dovolené najdete v galerii Pastviny 2010.

Martina | 24. 7. 2010 So 21.34 | Cestování, Česká republika | Tisk | 641x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Otáčí se Slunce kolem Země?
Odpověd: