Celodenní dovádění v parku Steinerbos

Na víkend hlásili zase krásné počasí, takže jsme se rozhodli pro další výlet. Tentokrát jsem naplánovala návštěvu Steinerbos (Nizozemí). Dle letáku a informací z internetu se mělo jednat o park (či lesík) s bazénem (vnitřním i venkovním) a hlavně se spoustou houpaček, průlezek, kolotočů, skluzavek a s dalšími podobnými atrakcemi pro děti. Mapka a další info zde.

DSC_1006-nahled

Vyrazili jsme v sobotu dopoledne po 10. hodině. Ve Steinu jsme byli asi za 20 minut. Těsně před vstupem si naše Verunka rozbila kolena – natěšeně pobíhala sem tam a najednou se jí ty nožky zasukovaly a byla na zemi. A tekla i krev. To ale nebylo nejhorší, bolest by vydržela, ale ty děravé legíny (nejoblíbenější), to byla tragédie! Řvala jak tur. Navíc ji Raďa strašil, že legíny teď půjdou rovnou na hadru :-) No tak jsme ji museli utěšovat, naložit místo Ondry do kočárku a jako bolestné dostala bonparu.

DSC_0925-nahled DSC_0928-nahled

Uvnitř areálu jsme si to nejprve trochu prohlédli, u každé atrakce strávili pár minut a pak se postupně zase různě vraceli a vše zkoušeli. Kromě klasických houpaček, houpadel, kolotočů a skluzavek různých tvarů a velikostí se děti povozili i na elektrické motorce, šlapacích minikárách, v okružním vláčku atd. Měli tu i pár zvířátek – kozy, bažanty, morčátka, srnky (ty jsme krmili jedlými kaštany).

DSC_1026-nahled

Nakonec jsme všichni nasedli do lodičky a tak 15 minut jsme se projížděli po jezírku s vodotryskem.

DSC_1030-nahled

U východu jsme si pak zaskákali na obrovském skákacím polštáři a po 15:30 vyrazili na cestu domů.

DSC_1070-nahled

V parku se nám líbilo, už nebyla sezóna, takže lidí a dětí jen poskromnu. Bylo krásně, sluníčko a teplo 25 stupňů. Jediným mínusem bylo, že tu v pátek asi pršelo, protože dopoledne ještě bylo dost mokro.

Více fotek najdete v galerii zde.

Martina | 18. 10. 2014 So 13.58 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 355x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reagujmejlweb Sára

Vypadáte jako šťastná rodinka, děkujeme za tip na výlet :-)

28. 10. 2014 Út 18.33

[2]reagujweb Radka

Pěkný, ale jak jste se dostali do Nizozemí? Nějaký větší rodinný výlet?

7. 11. 2014 Pá 10.57

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: