Zábavní park de Valkenier ve Valkenburgu

V neděli jsme využili změny letního času na zimní, po obědě dali děti dříve spát a po 13. hodině jsme vyrazili do Valkenburgu. Naplánovala jsem návštěvu zábavního parku de Valkenier, který právě 26.10. končil sezónu. Jedná se prý o nejstarší rodinný park v Nizozemí a nabízí nejnižší ceny v celé Evropě. Vstupné nás stálo €9,95 za každého, Ondra (dítě do 2 let) neplatil. Park ještě nabízí sezónní pas za €15,95, třeba využijeme příští rok, kdo ví.

IMG_0878-nahled

Vzhledem k tomu, že už byl konec října, tak tu bylo málo návštěvníků. Nečekali jsme v žádné frontě a i díky počasí (17ºC) jsme si to tu všichni pěkně užili. Verunce se nejvíc líbila horská dráha, byla na ní 4× (2× se mnou a 2× s Raďou), a jízda na konících.

IMG_0870-nahled

Mě se líbila plavba na jezírku a taky výhled na celý park z ruského kola.

IMG_0896-nahled

Raďa měl největší radost z jízdy v autíčkách, pořád nás s Ondrou dojížděli a naráželi do nás.

IMG_0891-nahled

Ondra sice na spoustě atrakcí nebyl, ale za to nakonec dostal pořádnou porci zmrzliny :-) Myslím, že se mu líbila safari jízda a taky skákací hrad.

IMG_0903-nahled

Tři hodiny v parku nám rychle uběhly, nestihli jsme projít vnitřní atrakce, ale ty si necháme na příště. Myslím, že cena byla odpovídající, nečekali jsme nic zvláštního, ani nic moderního a dechberoucího. Prostě kolotoče a atrakce jako za našich mladých časů :-)

Více fotek najdete v galerii zde.

Martina | 26. 10. 2014 Ne 20.31 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 347x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reagujmejlweb Emka

Veľmi pekný výlet ste si urobili. Ja osobne nemám rada ked zaplatim nejakú vstupenku niekam a potom ešte stojím vo frontách aj s detmi. Ale vy ste si to pekne naplánovali že uť bolo menej návštevníkov :)

24. 1. 2015 So 23.15

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Otáčí se Slunce kolem Země?
Odpověd: