Sinterklaas u Verči a Ondry ve školce

V pátek odpoledne přišel do školky k Verunce a Ondrovi na návštěvu Sinterklaas a spolu s ním jeho čtyři pomocníci Zwarte Pieten. Sinterklaas je zdejší obdoba našeho Svatého Mikuláše.Také nosí 5.12. hodným dětem dárečky a sladkosti.
DSC_0567-nahled
Děti se návštěvu Sinterklaase pořádně připravily – sál vyzdobily svými výtvory a naučily se nové básničky a písničky, které mu spolu s tanečky předvedly. Pak šly k němu jeden po druhém. Sinterklaas ze své knihy přečetl něco o tom, jak byl kdo hodný, a promluvil s ním pár slov. Náš Ondřej mu samozřejmě vůbec nerozuměl, ale šel k němu statečně. Verunka to také zvládla na jedničku.
DSC_0572-nahled
A samozřejmě všechny děti dostaly dárek, nějaké sladkosti a mandarinku. Rodiče si pak dali kávu s koláčem a děti si spolu mohly hrát v sále. Při odchodu domů jsme ještě udělali pár fotek na zahradě u školky – moc se mi líbily čepičky/kloboučky, které si děti samy vytvořily.
DSC_0600-nahled DSC_0602-nahled
DSC_0594-nahled

Martina | 4. 12. 2015 Pá 22.25 | Mišmaš | Tisk | 319x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: