Kattekwaad v Bokrijku

Kattekwaad je podzimní akce pro rodiny s dětmi, která se koná vždy na konci října v Bokrijku. Pro děti jsou zde připraveny tři zábavné stezky a množství různých aktivit. Bylo tu krásně, Verča byla nadšená, ale bohužel Ondra byl nějaký marný, bolela ho nožička, ani na ni nemohl moc stoupnout (asi si ji v noci přeležel nebo co).
DSC_0052-nahled
Spousta aktivit byla pro starší děti, ale i ti naši maloši si našli svoje. Verunka samozřejmě nemohla vynechat závody v překážkovém běhu a nafukovací skluzavku.
obrazek obrazek
Mě osobně se moc líbil lesík, v němž skřítci měli postavené svoje chaloupky a zahrádky. Bylo to kouzelné. A sem tam bylo i nějakého skřítka slyšet :-)
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
Děti si mohly poslechnout pohádku o čarodějce Lotje a vyrobit si svůj vlastní čarodějnický klobouk.
obrazek obrazek obrazek
Na závěr si Verunka vyzkoušela překážkovou dráhu. Ta však měla smutný konec – ztratila tu sponku s Elzou a už jsme ji bohužel nenašli. Spravit náladu jí nedokázali ani kočičí tanečky na pódiu, a tak jsme raději jeli domů.
obrazek obrazek obrazek obrazek
Oficiální video z tého akce můžete shlédnout zde.

Martina | 30. 10. 2016 Ne 19.05 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 212x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: