Pláž v Scheveningenu

První zářijový den jsme se na kole vydali na pláž do Scheveningenu. Od nás to máme necelých 10 km a trvalo nám to asi 45 minut. Brzdou jsem tentokrát byla já, protože jsem se rozhodla jet na koloběžce.
IMG_20180901_171922-nahled
Kola jsme zamčeli na parkovišti pro kola Biesieklette Zwarte Pad a vyrazili na vyhlídku kousek nad ním. Chvilku jsme poseděli a snědli hrozny.
obrazek obrazek
Pak už jsme jen sešli na pláž. Verča s Ondrou hned vběhli do vln :-) Nejdřív si sundali jen boty, za chvilku šortky a nakonec tam řádili jen ve spodním prádle.
obrazek obrazek obrazek
Po vyblbnutí jsme zamířili k molu (De Pier). Jedním z lákadel tu je ruské kolo. Je vysoké přes 40 metrů a má 36 uzavřených gondol. Jízda trvá asi 20 minut. Děti jsme přesvědčili, že sem půjdeme někdy příště, třeba s babičkou. Dále je zde Bungy Tower, ze které si buď můžete skočit anebo sjet po ocelovém laně rychlostí 60–80 kilometrů za hodinu. Chvíli jsme pozorovali tyto adrenalinové nadšence a po zmrzlině jsme vyrazili na cestu domů.
obrazek obrazek obrazek

Radim | 1. 9. 2018 So 22.28 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 89x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
1 plus 1 jsou?
Odpověd: