SnowWorld Zoetermeer

Na sobotní odpoledne jsem plánoval krátkou procházku v parku u Rotterdamu s prohlídkou rozhledny De Pyloon. Marťa však našla, že rozhledna je nepřístupná, kvůli nedávnému úmyslnému požáru. Takže jsem rychle vymyslel náhradní plán, kterým byla procházka kolem SnowWorldu u Zoetermeeru. Já jsem tam už byl na jaře na koloběžce a bylo tam fajn. Je tam pěkný kopec, ze kterého jde vidět pěkně do okolí. Navíc jsem si řekli, že mrkneme i dovnitř lyžařské haly.
DSC_0034-nahled

Auto jsme nechali na Buytenparklaan a vyrazili po červené turistické značce. Jak jsem řekl, nebyl to žádný výlet, ale odpolední procházka „na pohodu“. Areál je částečně oplocený a prohánějí se tam divoké krávy a koně. Bylo pěkné počasí, a tak jsme si tu pohodu opravdu mohli vychutnat. Navíc, když naši malí experti byli taky v poho :-). Doma sice remcali, že zase musí někam jít, ale později byli rádi.

Zhruba po necelé hodině jsme došli k horní části SnowWorldu, což je indoor sjezdovka. Marťa mi pořád tvrdila, že tam je rozhledna. Já jsem tomu nechtěl věřit a pořád si myslel, že to je jen jakési požární schodiště. No, nakonec si myslím, že pravdu jsme měli oba. Schodiště bylo otevřené, takže jsme vyšli až nahoru, na plošinu, ze které byl pěkný výhled na Den Haag, Leiden a Zoetermeer. Po chvíli jsme vešli i do skibaru, který se nachází uvnitř. Dali jsme pivko a Chocomel a byli jsme všichni spokojení. Koukali jsme se na lyžaře a v myšlenkách byli už na dovolené v Rakousku :-).

Dole jsme ještě prozkoumali a prošmejdili tento indoor lyžařský areál zespodu a procházkou došli zpět k autu. Super! Trochu jsme se vyblbli, provětrali se na čerstvém vzduchu a koukli na něco zajímavého.
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Radim | 17. 11. 2018 So 13.21 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 164x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]reagujmejl mick007
:-)

13. 1. 2019 Ne 21.50

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: