Kinderboeken museum a Museon v Haagu

Kinderboekenmuseum a Museon zmiňuji tak trochu z dokumentaristické povinnosti, protože nás nějak nenadchly. Nejspíš nebude chyba v muzeích, ale možná jsme se prostě na ně dobře nevyspali :-). Možná to byl nedostatek anglických vysvětlivek/textů.

Do Museonu jsme šli 13. ledna, abychom se trochu provětrali a podívali na exhibici týkající se vesmíru nazvanou Space Travel. Museum mi přišlo jako mišmaš všeho možného od přírody až po historii. Děti mohly využít plno interaktivních aktivit a ukázek, pro dospěláky mi to přišlo takové ploché, od každého vždy jen drobty.

Ani nevím, co jsme od muzea dětských knih čekali, ale moc jsme si to tam neužili. Měli tam pěkně udělané hřiště pro děti a plno aktivit pro děti. Hned na začátku děti dostaly dotazník, který postupně vyplňovaly a na konci dostaly z automatu vytištěnou plastovou kartičku s obrázkem, který vytvořily. Mě se tam nejvíc líbila galerie obrazů, a nakonec musím přiznat, že spodní patro měli pěkně udělané.
obrazek obrazek

Radim | 10. 2. 2019 Ne 12.31 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 61x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Otáčí se Slunce kolem Země?
Odpověd: