Kite festival Scheveningen

Poslední zářijový víkend patří pláž v Scheveningenu drakům. Sjíždí se sem nadšenci nejen z celého Nizozemí, ale i z dalších evropských států. Bohužel letos nevyšlo dobré počasí. V sobotu foukal příliš silný vítr, který v neděli ještě zesílil a organizátoři po poledni akci kvůli bezpečnosti zrušili.
DSC_0037-nahled
My jsme se na pláž vydali v sobotu po 14. hodině odpoledne a ještě jsme stihli sluníčko. I když tedy vítr byl opravdu silný, písek nám foukal do očí a takové vlny na moři jsem v životě ještě neviděla. Měli zde být draci různých barev, tvarů a velikostí, ale kvůli větru jich ve vzduchu bylo jen pár – chobotnice, nohy, rybičky, mořští koníci… Byli přivázaní k velkým pytlům s pískem (s člověkem by asi odlétli :-)) Slyšela jsem, že vítr pár draků potrhal. Proto se taky nedivím, že ostatní si hodně rozmýšleli, jestli svoje draky pustí do vzduchu nebo je nechají v bezpečí na zemi. No škoda, snad příští rok vyjde lepší počasí. Loni pro změnu zase foukalo málo :-)
obrazek obrazek obrazek obrazek

Martina | 28. 9. 2019 So 14.46 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 92x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: