NN CPC Loop Den Haag

I tento rok jsme se přihlásili s naší školou na NN CPC Loop Den Haag. Tentokrát se nám však podařilo se běhu zúčastnit, i když i letos to bylo na pováženou vzhledem k propuknutí korona viru (minulý rok byla celá akce zrušena kvůli špatnému počasí – velký vichr).
IMG_20200308_093722-nahled
Ondru jsme přihlásili na Triodus Jeugdlop 1 km (plánek).
obrazek obrazek
Verča běžela Triodus Jeugdloop 2,5 km (plánek).
obrazek obrazek obrazek

Z důvodu různých uzavírek jsme se na Malieveld dostali vlakem přes Centraal. Počasí bylo typické holandské, tj. zamračeno, větrno a deštivo. Celou akci jsme zvládli velice rychle, tj. nechali jsme se vyfotit pro školní fotky, uběhli oba závody a jeli domů.

Já jsem dělal tzv. „coache“ a běžel jsem s oběma dětmi jako doprovod. Překvapila mě Verča, která běžela opravdu rychle a ani já jsem ji chvílemi nestíhal (hlavně tedy po včerejší oslavě). Líbilo se mi, když po doběhnutí o běhu nadšeně mluvila o tom, jak makala a byla dobrá :-). Všem říkala o cílové rovince „Byla jsem úplně vypáčená“, nejspíše místo „vyčerpaná“ :-). Ty 2,5 kilometru jsme zvládli i s různým předbíháním pomalejších jedinců za 12:30, tj. 4:55 min/km. Slušné, ne?

CPC Loop je velká akce a dětské běhy ji v podstatě jen ráno zahajují, takže když my jsme odcházeli, tak proti nám šly davy lidí na „dospělácké“ závody. Součástí akce jsou závody na 5 km, 10 km a půl maraton. Bohužel je to však převážně městský běh, tzn. nic pro mě :-).

Radim | 8. 3. 2020 Ne 20.43 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 69x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: