Projížďka do Wassenaaru a zmrzlinárna Luciano

Na to že je kalendářně ještě zima, tak tento víkend bylo téměř ukázkové letní počasí. Takže ideální čas na prozkoumání nové zmrzlinárny. Po obědě jsme sedli na své oře a vyrazili směr Wassenaar. Toto městečko kousek nad Haagem vždy projíždíme, když jedeme autem k moři či dále do Katwijku, ale nikdy jsme nebyli v centru a hlavně ve vyhlášené zmrzlinárně Luciano.

20210220_143028-nahled

Z Haagu do Wassenaaru se dá dostat mnoha způsoby, ale my máme nejraději cyklostezku, která kopíruje silnici N44 a klikatí se různými parky. Ve Wassenaaru jsme po chvíli narazili na pěkný větrný mlýn Windlust. Dle stránek bývá každou sobotu od 12 hodin otevřený – bohužel však ne během časů korona viru :-(.

20210220_141311-nahled

Po chvíli motání se v centru, jsme konečně dojeli k cukrárně a zmrzlinárně Luciano. Dali jsme zmrzku a Verča si vybrala pár makaronků.

Jak bylo pěkně, tak se nám nechtělo hned domů a prodloužili jsme si projížďku až k Valkenburgse Meer (kde se nachází National Smalspoormuseum) a kolem vlakové stanice De Vink zpět domů. Cestou jsme navštívili asi čtyři různá dětská hřiště a opravdu si užili tento krásný den.

Odkazy na mapy:

Radim | 20. 2. 2021 So 20.22 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 15x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Otáčí se Slunce kolem Země?
Odpověd: