Broekpolder a rozhledna De Pylon

Broekpolder se nachází západně od Rotterdamu a nyní slouží převážně jako přírodní a rekreační oblast. Já jsem jím už jednou projížděl, když jsem jel sám na kole k Hoek van Holland. V podstatě to je větší kus lesa, kam našinec může zavítat na procházku, když zatouží po troše zeleně a potřebuje „vyvenčit“ děti :-).
IMG_20200322_160259-nahled
Auto jsme nechali kousek před loděnicemi. Nejdřív jsme se vydali k blízké rozhledně De Pyloon, u které se nachází pěkné dětské hřiště Klauterwoud. Hřiště bylo obsazené, a tak jsme dětem slíbili, že si sem někdy zajedeme na kole.
obrazek obrazek obrazek obrazek

Šli jsme dále zhruba po žluté značce a udělali jsme párkilometrové kolečko. V areálu chovají divoké krávy, které vypadají jako nějací pratuři – pár jich bylo i přímo kolem naší stezky. Pro nás velkým lákadlem je též single trail pro horská kola. Trať je vedena sice po rovince, ale je na ní plno kopečků, zatáček a můstků. Na některých cyklistech vypadalo, že se tam dá pěkně máknout a užít si srandy.

Na konci jsme si ještě rychle proběhli kládové bludiště na začátku Klauterwoudu a jeli jsme řádně provětraní domů.
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Radim | 22. 3. 2020 Ne 22.57 | Cestování, Belgie a NL | Tisk | 34x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Otáčí se Slunce kolem Země?
Odpověd: